DOPRAVA

ZPŮSOB ODESÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK

  • Balíčky momentálně posíláme výhradně přes Zásilkovnu, kde si můžete zvolit doručení na výdejní místo. Zde garantujeme dodání do 3-5 pracovních dnů od vytvoření objednávky. Výdejní místo zvolíte v průběhu vytváření objednávky. Seznam výdejních míst naleznete na tomto odkazu http://www.zasilkovna.cz/seznam-vydejnich-mist
  • Další možností je doručení na adresu. Kurýr Vás bude dopředu informovat ohledně přesného termínu. Garantujeme dodání do 3-5 pracovních dní od vytvoření objednávky.

 

CENA DOPRAVY

  • Dobírka Zásilkovna za 129,-
  • Doručení na adresu za 99,-
  • Výběr odběrného místa Zásilkovny 79,-

 

 

PLATEBNÍ METODY

Vyberte si platební metodu, která je pro vás nejpohodlnější.

    • Objednávku můžete jednoduše a bezpečně uhradit přes online platební bránu.
    • Objednávky doručujeme také na dobírku, tzn., že zaplatíte hotově při přebírání zásilky. 

O NÁS

Vítejte v kadeřnickém studiu TM HAIR, jsme Tomáš a Marcela Pančochovi.

Naše kadeřnictví má dlouholetou tradici - péči o vlasy se věnujeme už víc jak 13 let. Pracujeme s barvicími systémy americké značky PAUL MITCHELL, holandské značky OOLABOO a moc jsme si oblíbili přelivy Shades EQ značky REDKEN. Taktéž u nás najdete naprosto úžasné čistící veganské produkty od MALIBU C, které dokáží z vlasů a pokožky odstranit silikony, parabeny, těžké kovy a usazeniny z vody. Samozřejmostí je OLAPLEX, který znovu vystavuje disulfidové vazby ve vlasech. Úplná novinka k vystavení vazeb ve vlasech, jejich regeneraci a uhlazení je Bond rx také od PAUL MITCHELL.

Značka ORIBE je naše nejoblíbenější a opravdu srdcová záležitost, a to nejen kvůli funkčnímu složení, ale také krásnému vizuálnímu vzhledu a nezaměnitelné vůni COTE D'AZUR, která je typická pro všechny produkty, jak vlasové, tak tělové kosmetiky a dekoračních doplňků. Ale pozor, vzniká na ní opravdová závislost.

Milujeme zdravé vlasy, přirozenou krásu a věříme v ležérnost, hebkost a lesk vlasů. Perfektní střih a barva jsou pro nás samozřejmostí. Snažíme se vytvářet účesy, které Vám budou plně vyhovovat a zároveň podpoří Váš individuální styl.

Rádi cestujeme a necháváme se inspirovat všude na světě. Naše více než desetileté zkušenosti v kadeřnické branži Vám dávají záruku kvalitního výsledku. I přes naše mnohaleté zkušenosti se však neustále zdokonalujeme a školíme, sledujeme nové trendy a zejména nové technologie, které zkoušíme a aplikujeme do naší každodenní péče o Vaše vlasy.

Přijďte a vychutnejte si jedinečný zážitek, pohodu a relax v našem kadeřnickém studiu. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Tomáš a Marcela

HLAVNÍ SLUŽBY

ON-LINE KONZULTACE

Chcete používat kvalitní produkty, znát a umět správný postup péče o Vaše vlasy a vlasovou pokožku, ale jste z daleka nebo se k nám zkrátka nemůžete na požadovanou službu dostavit? Potřebuje poradit s konkrétním problémem, jako je onemocnění pokožky, vypadávání vlasů, jak na vlny a kudrny atd.? Můžete nám napsat nebo rovnou zavolat, vybereme spolu vyhovující čas a budeme se Vám plně věnovat. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost, lepší kvalitu vlasů a zdárné výsledky. Moc se na Vás těšíme.

ČÍŠTĚNÍ

Asi každá žena sní o krásných zdravých vlasech a čištění za pomoci MALIBU C může ke splnění tohoto snu zásadně pomoct. V našem salónu se bez této procedury neobejde žádná první návštěva, a to z důvodu, abychom dokázali přesně určit pravý stav vlasu a následně doporučit vhodnou péči na doma. Obecně toto čištění doporučujeme absolvovat přibližně jednou za půl roku. Ideálně na jaře a na podzim, v případě potřeby i dříve.

Celý proces zahrnuje:
- čištění vlasů od nánosů
- test elasticity
- hloubková regenerace

Celá procedura trvá 2 - 2.5 hodiny

STŘIH

Perfektní střih je pro nás samozřejmostí. Vždy se snažíme splnit přání klientky, ale zohledňujeme i tvar obličeje a celkový styl, aby byla s finálním lookem maximálně spokojená a cítila se sama sebou.

BARVENÍ

Pracujeme s vysoce kvalitními barvami, které jsou zároveň pečující. Dle typu Vaší pleti se snažíme perfektně zvolit i odstín, který Vás rozzáří.

KOREKCE BARVY

K tomuto procesu přistupujeme v případě, že jsou vlasy flekaté, příliš tmavé, mají barvu, která se Vám nelíbí nebo toužíte po větší změně.

ZESVĚTLUJÍCÍ TECHNIKY

Balayage, highlights, foilayage, airtouch, korekce barvy, celkové odbarvení, barvení zesvětlujícími barvami.

PÁNSKÝ STŘIH

Procedura zahrnuje mytí a střih, úpravu vousů a obočí. Pro muže nabízíme i čištění vlasů a vlasové pokožky s Malibu C, peeling pokožky a regeneraci, barvení.

VEDLEJŠÍ SLUŽBY

STYLING

Foukaná, styling za použití horkých nástrojů jako kulma, žehlička, různé účesy a výčesy.

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ TRANSPLANTACE VLASŮ

Transplantace je vhodná pro muže i ženy a pokud máte strach z vyholení hlavy, tak se nemusíte bát, u zákroku to není nutnost. Tuto službu jsme osobně vyzkoušeli a zdokumentovali přímo pro Vás a po osobní zkušenosti můžeme danou kliniku 100% doporučit.

Tomáš přemýšlel o transplantaci od svých 25 let a letos přišel ten správný čas, kdy se rozhodl oslovit kliniky v ČR na Slovensku, Maďarsku i Turecku. Jsme v kontaktu s českou firmou, která spolupracuje s tureckou klinikou a poměr cena výkon je naprosto skvělý. Pro představu v České republice se cena pohybuje kolem 150 000 Kč za 1500 štěpů. V Turecku je cena 90 000 Kč za 4500 štěpů! Tato cena je včetně letenky, ubytování, snídaně, transferu z letiště a z hotelu na kliniku a delegátky z České republiky, která je celou dobu s vámi a vše překládá. Ti, kdo nemluví anglicky se tím pádem nemusí bát nedorozumění.

Pokud byste měli k transplantaci jakékoliv otázky, neváhejte nám napsat nebo zavolat, moc rádi Vám poradíme, případně Vás propojíme se samotnou klinikou.

PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠTĚNÍ VLASŮ

Metodou ring nebo keratin.

CENÍK

PRVNÍ NÁVŠTĚVA od 2900 - 3500,-

Konzultace, diagnostika vlasů, čištění vlasů & hloubkové ošetření, střih.

DÁMSKÝ STŘIH 1790,-

Včetně péče, foukané i stylingu.

BARVA ODRŮSTŮ & STŘIH 2890,-

Klasické barvení odrostů + střih, do 2 hodin

ZESVĚTLUJÍCÍ TECHNIKY & STŘIH OD 4500 - 7000,-

Balayage, melír, foilayage, airtouch, korekce, tónování zesvětlených vlasů + střih

BARVA & STŘIH EXTRA 3090,-

Barvení celých vlasů + střih, 2,5 až 3 hodiny

PÁNSKÝ STŘIH 990,-

Včetně mytí, střihu, úpravy vousů, obočí, opět mytí.

ČIŠTĚNÍ VLASŮ 2900,-

Vyčištění vlasů s pomocí Malibu C, regenerace

FOUKANÁ SAMOSTATNĚ 1300,-

Mytí, péče, styling

HLOUBKOVÁ REGENERACE OD 990 - 1490,-
ON-LINE KONZULTACE 500,-

Většinou až hodina na drátě, kdy vše probereme a doporučíme vhodné řešení problému, který Vás trápí. Je možné udělat i videohovor s konkrétní ukázkou a podrobným návodem.